Sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.

WEIDER

WEIDER Türkiye

WEIDER;

Bilim, İnovasyon ve Kalite

WEIDER markası, vücut geliştirme sporunun efsane isimleri arasında yer alan Joe Weider tarafından kurulmuş olup, 1936'dan bu yana beslenme takviyeleri markaları, spor etkinlikleri, ekipmanları, dergileri ile vücut geliştirme, fitness, sağlık ve aktif yaşam biçimini tüm yönleri ile hem ABD'de hem de dünyada global bir marka olarak sunmaktadır.

Beslenme Bilimleri’nin daha uzun, daha güçlü ve daha sağlıklı bir yaşamın en iyi besin takviyelerini en yenilikçi ve en yüksek kalitede sunan 80 yıllık bir dünya markasıdır. Bugün, WEIDER adı dünya çapında sağlık ve zindelik ile eş anlamlı olarak kullanılmakta ve ürün kalitesini, etkinliğini her şeyden öne koyarak bilgi, ürün ve hizmeti ile 120' den fazla ülkede satışı yapılmaktadır.

Yüksek Kaliteli Ürünler En İyi Sonuçları Sağlıyor!

1997 yılından itibaren 20 yıldır WEIDER Türkiye, Türkiye genel ve tek yetkili distribütörü Antilop Sportif Gıdalar Ltd. Şti olarak bu amaca hizmet edebilmek adına 20 yılı aşkın süredir kalite, bilim, bilgi, güven ve duyarlılık kavramları üzerine kurulu misyonu korumaya ve uygulamaya çalıştığımızı WEIDER ailesinin bir üyesi olarak belirtmekten gurur duyarız.

Sporcu gıdaları sınıfında değerlendirilen ürünlerimiz spor yapan aktif vücutlar için üretilmiş 5 ana grupta -proteinler, amino asitler, karbonhidratlar, yağ yakıcılar ve performans arttırıcılar- incelenmekte olup, genişleyen bu ürün skalası içerinde müşterilerimizin doğru ürünü kullanma isteğini karşılama ve bilinçlendirme odaklı oluşturulmuş hizmet kalitemizi sunmaktayız.

Saf, Güç ve Etkili Formüle Sahip Ürünler

Siz değerli kullanıcılarımızın hassasiyet gösterdiği helal gıda kavramına sıfır tolerans ile yaklaşmakta domuz, sığır türü hayvanlar, kümes hayvanları vb. içermeyen ürünler ithal ederek vizyonumuzu bu duyarlılıkla sürdürmekteyiz. Ürünlerin tamamının en kaliteli ham maddelerden elde edilmiş ve ürünlerin hiçbir şekilde, biyolojik değeri 0 olan ve metabolizma tarafından kullanılamayan hayvansal kaynaklı (domuz, sığır, kümes hayvanları vb.) ham madde + koruyucu içermemesine dikkat etmekteyiz.

Kişiye özel ürün kullanım ve desteği ile ürün satın alımı öncesi/sonrası ürünleri çok iyi tanıyan gıda mühendislerimiz ile çalışmakta ve ürün kullanımı, beslenme desteği ile her zaman müşterilerimizin yanında olarak, gereken hizmet kalitesini en üst seviyede müşteri hizmetleri servisimiz ile sunmaya devam etmekteyiz.

Ürünlerimizi sunumlarına ve teslimatına son derece önem vermekte ve Türkiye’nin en kaliteli ve hızlı kargo firması UPS kargo ve MNG kargo ile çalışmaktayız.

WEIDER Türkiye olarak sürekli kendimizi yenilemeye ve gelişmeye odaklayarak sektörün hızlı değişimine yön vermekte ve yeni trendleri çok hızlı uygulamaya dikkat ederek müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için daha yüksek hedefler belirlemekteyiz.

WEIDER Türkiye olarak her zaman ürünlerimizin arkasında durarak siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmış, yeni ürün çeşitliliği ve kalitesi ile bu güveni korumaya devam etmekteyiz.