Sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.

WEIDER

Orijinal Ürün Garantisi

Türkiye’de ki Saygıdeğer Weider Kullanıcıları,

Türkiye’deki Weider ürünlerinin orijinalliğini korumak amacıyla, Weider ürünlerinin Türkiye’deki Genel ve Tek Yetkili Distribütörü Antilop Sportif Gıdalar San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından Weider ürünlerini Türkiye pazarına Weider Hologramı ile birlikte göndermekteyiz. Orijinal Weider ürünlerini Weider Hologramı ile birlikte Türkiye’de satan tek firma olan ANTİLOP SPORTİF GIDALAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ’ dir.

Satışı ve üretimi doğrudan Weider Global Nutrition tarafından gerçekleştirilmemiş ürünler şu anda Türkiye pazarında satılmaktadır. Weider Global Nutrition - Amerika Birleşik Devletleri, Weider Germany GmbH – Almanya ve Weider Nutrition – İspanya tarafından Türkiye pazarında haksız bir şekilde ve hologramsız olarak satılan Weider ürünlerinin orijinal olduğunu doğrulayamamaktayız ve sorumluluğunu kabul etmemekteyiz.

Temel hedefimiz; siz değerli WEIDER kullanıcılarımızın WEIDER USA, WEIDER ALMANYA ve WEIDER İSPANYA tarafından üretilmemiş ve tedarik edilmemiş diğer WEIDER ürünlerine karşı orijinal WEIDER ürünleri kullanmanızı sağlayarak hem sizleri hem de markamızın geleceğini korumaktır.

Türkiye’de sizleri bilgilendirmek ve Weider ürünlerinin orijinallik sorgulamalarını yapabilmeniz amacıyla kurulan kurumsal sitelerimiz www.weider.com.tr ve www.weiderusa.com.tr bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

ORİJİNAL BELGELER