Sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.

WEIDER

Kredi/Banka Kartı İle Ödeme
“weiderturk.com“ üzerinden verdiğiniz siparişlerinizin ödemesini Master/Visa/Maestro logolu tüm kredi kartıyla veya banka kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Tek Çekim Alışveriş

Mağazamızdan yapacağınız tek çekim alışverişlerinizde Master / Visa / Maestro logolu tüm kredi ve banka kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Taksitli Alışveriş

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre gıda ve gıda takviyeleri içeren ürünlerde taksit seçeneği kaldırılmıştır. Bu nedenle taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Ödeme aşamasında sistem hatası aldım!

Zaman zaman banka ve weiderturk.com sistemleri arasında kopmalar yaşanmaktadır. Ayrıca, kart limitler, yanlış girilmiş kart bilgileri nedeni ile de sorunlar yaşanmaktadır. Yaşadığınız sorunların giderilmesi, ve çözüm üretebilmemiz amacı ile 0850 302 22 00 nolu Weider Destek Hattımızı çekinmeden arayabilirsiniz.

Kredi kartı ile yapacağım alışverişler ne kadar güvenli?

Ödemelerde 3D secure kullanılmakta ve ödeme, üyelik gibi bilgi gizliliği bulunan sayfalarda SSL (Secure Socet Layer) kullanılmaktadır. weiderturk.com kullanıcılarına nitelikli güvenlik hizmeti sağlamak amacı ile modern güvenlik sistemlerinin öncü firması GlobalSign ile çalışmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen Gizlilik ve Güvenlik Politikası Sayfamızı ziyaret ediniz.

Gizlilik ve güvenlik politikası hakkında daha fazla bilgi alın.