Sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.

WEIDER

Havale/EFT Ödeme

“weiderturk.com“ Mağazamızda Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca Havale/EFT ile yapacağınız ödemelerde %5 indirim ile daha uygun fiyata alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Havale/EFT ile Ödemede İşlem Ücreti Alınıyor mu?

Havale/EFT işlemlerinizden tarafımızca herhangi bir ücret alınmamaktadır. İşlem ücretleri bankanızla alakalı olup bazı bankalar işlem ücreti talep etmeyebilir. Bankanız tarafından kesilen işlem ücretlerinin tarafımıza yansıtılmaması ve satın alınacak ürünün/ürünlerin ücretinin net olarak hesabımıza yatırılması gerekmektedir.

Havale/EFT ödeme seçeneğinde indirim oluyor mu?

Havale/EFT yöntemi ile yapılan alışverişlerde %5 indirim uygulanmaktadır.

Havale İşleminde Nelere Dikkat Etmeliyim?

Hesap bilgilerinin alt kısmında bulunan açıklama kısmına isminizi ve soy isminizi ya da sipariş numaranızı yazabilirsiniz. Tüm hesaplarımız için alıcı ismi Adnan ERKMEN' dir. Havale/EFT ile yapılan alışverişlerde ödeme dekontunu ya da ekran görüntüsünü “bilgi@weiderturk.com” adresine 3 iş günü içerisinde göndermeniz gerekmektedir. 15:30' a kadar tamamlanan işlemlerde siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

EFT İşleminde Nelere Dikkat Etmeliyim?

EFT İşlemi yapılırken IBAN/Hesap Numarasına ek olarak hesap sahibinin ismi de belirtilmelidir. Aksi taktirde işleminiz bankanız tarafından gerçekleştirilmemektedir.