Sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.

WEIDER

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

weiderturk.com siz değerli kullanıcıların güvenliğine özel önem vermektedir ve bu nedenle kişisel bilgileriniz hiç bir şartta başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz, sadece ve sadece weiderturk.com internet sitesinin sizlere çok daha güzel hizmetler verebilmesi için tarafımızdan kullanılır. Tarafınızdan bize aktarılan bilgiler 2048 Bit SSL sistemi ile şifrelenir bu sayede başka kişi veya kişiler tarafından görüntülenemez ve kopya edilemez. Size ait olan her türlü bilgi site veri tabanını koruyan güvenlik sistemiyle eş zamanlı korunmaktadır.

Alışveriş yapılırken kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden tamamen bağımsız olarak şifrelenir ve Iyzco alt yapısı üzerinden bankanıza gönderilir. Bu veriler Iyzco PCI-DSS sertifikalı sunucularda %100 güvenlik ortamında gönderilmekte ve saklanmaktadır. PCI DSS Veri Güvenliği Standartları internetten alışverişte güvenlik standartlarını belirleyen ve seviyelere göre sertifikalar veren bir yapıdır.

Kredi kartı saklama özelliğini kullanan kullanıcılarımızın kartları yine Iyzco PCI-DSS sertifikalı sunucularda %100 güvenlik ortamında saklanmakta ve mağazamız üzerinden ya da herhangi bir 3. şahısların göremeyeceği, kopyalayamacağı şekilde kriptolanmıştır.


PCI veri güvenliği standartları, aralarında Mastercard, Visa, Amerikan Express, Discover Services gibi üyeleri bulunan bir konsey tarafından kart ve kart sahibinin datasının korunması amacıyla oluşturulmuş teknik ve operasyonel bir sistemdir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz değerli müşterilerimiz ulaşabilirsiniz ve istediğiniz değişiklikleri sadece siz yapabilirsiniz. Başka kişilerin veya kurumların size ait özel bilgilere sahip olması veya bu bilgiler üzerinde herhangi bir oynama yapması mümkün değildir. Dilediğiniz süreçte üyeliğiniz iptal edebilirsiniz. Üyeliğini iptal edenlerin üyelik bilgileri otomatik olarak silinir, weiderturk.com tarafından kesinlikle ve hiç bir surette kullanılamaz.

GÜVENLİK POLİTİKASI

Weiderturk.com" un amacı ziyaretçilerinin internet üzerinden rahat ve güvenli bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamaktır.

Weiderturk.com" da bütün dünyada geçerli olan en güvenli iletişim protokolleri kullanılmaktadır. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez.

Elektronik ticarette kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır. Günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartı bir başkasına verilmekte, bu yüzden kredi kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır. SSL güvenlik protokelleri sayesinde weiderturk.com ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta böylelikle bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenmektedir. Böylece kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olmaktadır. Bu sistem sayesinde weiderturk.com sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez. Ayrıca kredi kartı sahiplerinin internet üzerinden yapılan alışverişlere de diğer alışverişler gibi her zaman itiraz hakkı vardır. Kredi kartı bilgileriniz weiderturk.com üzerinde kesinlikle saklanmamaktadır.