Sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.

WEIDER

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Weiderturk.com olarak siz değerli kullanıcılarımızın güvenliğine önem vermekteyiz ve bu nedenle kişisel bilgileriniz hiç bir şartta başka kişi ve kuruluşlarla yasal prosedürler dışında paylaşmamaktadır. Tarafınızdan bize aktarılan bilgiler, tüm sayfalarda ve linklerde 2048 Bit SSL şifreleme ve https protokolü ile sağlıyoruz. Şifre bilgilerinizin sizin dışınızda herhangi bir 2. şahsın görebilmesinin önüne geçmek amacı ile veri tabanımızda kriptolanmış şekilde saklanmaktadır. Bu sayade bilgileriniz görüntülenemez, kopya edilemez. Size ait olan her türlü bilgi site veri tabanını koruyan güvenlik sistemiyle eş zamanlı korunmaktadır.

Alışveriş yapılırken kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden tamamen bağımsız olarak şifrelenir ve Iyzco alt yapısı üzerinden bankanıza gönderilir. Bu veriler Iyzco PCI-DSS sertifikalı sunucularda %100 güvenlik ortamında gönderilmekte ve saklanmaktadır. PCI DSS Veri Güvenliği Standartları internetten alışverişte güvenlik standartlarını belirleyen ve seviyelere göre sertifikalar veren bir yapıdır.

Kreti kartı saklama özelliğini kullanan kullanıcılarımızın kartları yine Iyzco PCI-DSS sertifikalı sunucularda %100 güvenlik ortamında saklanmakta ve mağazamız üzerinden ya da herhangi bir 3. şahısların göremeyeceği, kopyalayamacağı şekilde kriptolanmıştır.


PCI veri güvenliği standartları, aralarında Mastercard, Visa, Amerikan Express, Discover Services gibi üyeleri bulunan bir konsey tarafından kart ve kart sahibinin datasının korunması amacıyla oluşturulmuş teknik ve operasyonel bir sistemdir.