Sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.

WEIDER

Garanti ve İade Şartları

weiderturk.com sitesinde satışı yapılan ürünlerin tümü sadece Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörü olarak tarafımızdan hizmetinize sunulmaktadır. Satışını yaptığımız tüm beslenme ürünleri Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İstanbul Tarım İl Müdürlüğü Koruma ve Kontrol Birimi'nin onayı ile ithal edilmektedir.

İADE ŞARTLARI

Sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü, ambalajını açmadan, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on beş (15) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz. Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce, neden iade etmek istediğinizi belirten bir açıklama ile bilgi@weiderturk.com adresine ürünün fatura numarasını ve sipariş numaranızı belirten bir e-posta atmanız gerekmektedir. weiderturk.com yetkilileri ilgili e-postayı aldıktan sonra ürünü nereye ve nasıl iade edeceğiniz konusunda size bilgi verecektir.

Tarafınıza ulaştırılan bu bilgiler ışığında siz değerli kullanıcımız iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajı ile herhangi bir kargo şirketi ile veya elden belirtilen adrese iade teslimi yapabilirsiniz. İade işlemlerinin kargo ücreti gönderen kişiye aittir. Kargo ile gönderiminiz durumunda ilgili kargo şirketinin detaylarını weiderturk.com yetkililerine bilgi@weiderturk.com e-posta adresinden bildirmeniz gerekmektedir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma durumları tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi kabul edilmez.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim sırasında teslim aldığınız firma yetkilisi önünde bizzat kendiniz açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü lütfen teslim almayınız. Ödemesini yaptığınız ürün ya da ürünlerin teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuz ve iade talep etmeniz mümkün değildir.

İPTAL ŞARTLARI

weiderturk.com sitemizden vermiş olduğunuz siparişin, ödemesi yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde gün içerisinde satıştan vazgeçmezseniz iptal işlemi gerçekleşemez. Ürün elinize ulaştıktan sonra iade işlemi gerçekleşecektir. İptal işlemini gerçekleştirmek için weiderturk.com canlı destek/sipariş veya 0850 302 22 00 sipariş departmanı ile iletişime geçerek sipariş numaranız ile iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.