Sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır.

WEIDER

Garanti ve İade Şartları

Weiderturk.com sitemizde satışı yapılan ürünlerin tümü ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir. Satışını yaptığımız tüm beslenme ürünleri Tarım ve Köyişleri Bakanlığı İstanbul Tarım İl Müdürlüğü Koruma ve Kontrol Birimi'nin onayı ile ithal edilmektedir.

Weiderturk.com sitesinde satışı yapılan ürünlerin tümü sadece Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörü olarak tarafımızdan hizmetinize sunulmaktadır. Firmamız son kullanım tarihi geçmiş ürünlerin satışını kesinlikle yapmamaktadır, tüm satışa sunulan ürünlerin son kullanım tarihleri ilgili bölümde dikkatinize sunulmaktadır.

Her hakkı saklıdır. © 2012 Weider Nutrition Shop bilgi@weiderturk.com. Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amacı taşır, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Ürünler sporcu gıdası ve ek gıda ürünleri olup kesinlikle ilaç değildir ve hiçbir şartta tedavi amaçlı olarak kullanılamaz.

İADE ŞARTLARI

Yukarıda belirtilen şartlara uygun ürünlerin iadesi durumunda kargo ücretini tarafımız karşılayacaktır.

Weiderturk.com' dan aldığınız her ürün ithalatçı firmanın garantisi altındadır.

Sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü, ambalajını açmadan, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (15) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz. Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce, bilgi@weiderturk.com adresine ürünün fatura numarasını ve sipariş numaranızı belirten bir e-posta atmanız gerekmektedir. Gönderilmesi gereken bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklamanız zorundasınız. Weider Nutrition Shop ilgili e-postayı aldıktan sonra ürünü nereye ve nasıl iade edeceği konusunda size bilgi verecektir. Tarafınıza ulaştırılan bu bilgiler ışığında siz değerli kullanıcımız iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajına koyarak herhangi bir kargo şirketi ile veya elden belirtilen adrese iade teslimi yapabilirsiniz. Kargo ile teslim etmeniz durumunda ilgili kargo şirketinın detaylarını Weider Nutrition Shop' a bilgi@weiderturk.com e-posta adresinden bildirmeniz gerekmektedir.

Siparişini verdiğiniz ürünün teslimi sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paket veya paketler var ise teslim aldığınız firma yetkilisi önünde bizzat kendiniz açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar var ise kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü lütfen teslim almayınız. Ödemesini yaptığınız ürün yada ürünleri teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz ve artık hak talep etmeniz mümkün değildir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılmış olma gibi benzer durumların tespit edilmesi halinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği o anki durumu ile iade edilmemesi halinde ürünün iadesi Weider Nutrition Shop tarafından kabul edilmez.

İPTAL ŞARTLARI

Satıcı firma olan Weider Nutrition Shop'a, vermiş olduğunuz siparişin, ödemesi yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde gün içerisinde satıştan vazgeçmezseniz iptal işlemi gerçekleşemez. Ürün elinize ulaştıktan sonra iade işlemi gerçekleşecektir.İptal işlemini gerçekleştirmek için, satıcı firmaya aynı gün içinde (+90 216 418 52 63 - 0555 970 19 67) telefonlar aracılığı ile ulaşıp, sipariş detayını vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.