UZMANLARIMIZ YANITLIYOR

Tüm sorularınızı Weider uzmanları yanıtlıyor.

Siz sordunuz biz cevapladık.
 • hasan altun

  merhaba, supplementler.com sitesinde sizin ürününüz daha uygun fiyata satılıyor bunlar orijinal mi

 • Weider Türk

  Hasan Bey, orijinalliğin korunması, marka hırsızlığının ve sahteciliğin önlenmesi, siz değerli WEIDER kullanıcılarının daha hızlı ve daha kaliteli hizmet alabilmesi adına yapılan çalışmalarımız sonucunda, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri konusunda Türkiye’nin lider perakende markası supplementler.com ile zamanlanmış bir iş birliği başlatılmıştır. supplementler.com orijinalliğin korunması, marka hırsızlığı ve sahteciliğin önlenmesi konusundaki hassasiyetlerini uzun yıllardır yalnızca orijinal ürün satarak göstermektedir.Avrupanın en çok tercih edilen
  protein tozu WEIDER Premium Whey (2.3 kg) sadece supplementler.com tarafından siz değerli WEIDER kullanıcılarına sunulmaktadır. Bilginize sunarız.

 • melih

  merhaba. Çok zayıf olduğum için WEIDER Super Mega Mass 2000 ürününüzü kullanmak istiyorum. Fakat spor yapmıyorum. herhangi bir sıkıntı olur mu acaba?

 • Weider Türk

  Melih Bey, ürünlerimiz spor yapan bireylere yöneliktir. Spor yapmadığınız dönemde beslenmenizi düzenlemeniz ürün kullanımı yerine daha önemlidir. Dilerseniz ayrıntılı bilgi için 0 850 302 22 00 numaralı danışma hattını arayarak Gıda Mühendisleri ile iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dileriz.

 • Burak Şener

  Merhaba,www.protein.7.com 'dan weider premium whey 500 gram protein tozunu satın aldım.Froum sitlerinde görüdüğüm yorumlardan kuşkulandım bazı kişiler 500 gram olarak satılmadığını sahte olduğunu öne sürüyor.Lütfen beni bu konu hakkında açıklığa kavuşturun?

 • Weider Türk

  Burak Bey, Protein 7 yetkili bayimiz değildir. Türkiye’de WEIDER adı altında satışa sunulan hologramsız ve güvenlik kodu bulunmayan ürünlerin, WEIDER Germany GmbH, WEIDER USA, WEIDER Spain ile WEIDER GLOBAL Nutrition tarafından hiçbir şekilde sorumluluğunun kabul edilmediğini ve garantisinin verilmediğini belirtmek isteriz. Detaylı bilgi için 0 850 302 22 00 numaralı danışma hattımızı arayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

 • serhat

  ürünlerinizin orjinal olup olmadığını nasıl anlayabiliriz sitenizden alışveriş yapmak istiyorum ama kararsızım

 • Weider Türk

  Serhat Bey,WEIDER Orijinal ürünlerinde yer alan altın ve gümüş renkli hologram üzerinde ‘’ORIGINAL’’ yazısı altında bulunan seri numarasını www.weider.com.tr adresinden sorgulatabilirsiniz.İyi günler dileriz.

 • ali balkan

  iyi günler ben yaklaşık iki hafta önce weider marka protein tozu aldım fakat sarı bantsız herhangi bir orjinallik dışı ürün olabilirmi teşekkürler.

 • Weider Türk

  Merhaba Ali Bey, WEIDER Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörü olarak ithalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin tamamında hologram bulunmaktadır. Detaylı bilgi verebilmemiz için 0850 302 22 00 numaralı hattımız yoluyla bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. İyi günler dileriz.

 • Onur Uzun

  Merhaba, elimde 2 çeşit amino asit var. birisi tablet şeklinde birisi toz şeklinde. WEIDER Amino 2200 ve WEIDER Premium BCAA Powder kullandığım ürünler. nasıl bir kullanım şekli önerirsiniz?

 • Weider Türk

  Onur Bey, bilgilerinizi detaylı şekilde değerlendirerek daha sağlıklı tavsiyelerde bulunabilmemiz için 0850 302 22 00 numaralı hattımız veya canlı destek birimimiz yoluyla Gıda Mühendislerimiz ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 • uğur çakmak

  iyi günler ben 16 yaşındayım 7 aydır vücut geliştirme yapıyorum ilk kez supplement kullanıcam sizce weider premium whey kullansam bana ağır gelirmi

 • Weider Türk

  Merhaba Uğur Bey, ürünlerimizin tamamı 18 yaşını tamamlamış bireylere yöneliktir. Size bu dönemde tavsiyemiz; beslenmenizde tükettiğiniz kırmızı et, tavuk, balık, yumurta, peynir, süt gibi protein ağırlıklı besinlerin miktarını arttırmak; pirinç, bulgur, haşlanmış patates, tahıllı ekmekler gibi karbonhidrat içerikli besinler tüketmek; ara öğünlerinizde kuru meyveler, fındık, ceviz, badem gibi kuru yemişler, ton balığı, yoğurt gibi yüksek enerjili besinler tüketmek, öğün sayınızı ve kalitenizi arttırmak gibi düzenlemeler yapmanızdır. Büyüme ve gelişme döneminde antrenmanlarınıza ara vermeden, düzenli şekilde devam etmeniz ve beslenmenizi düzenlemeniz, kas sisteminizin kaliteli ve sağlıklı gelişimi için sporcu gıdası kullanımından çok daha önemlidir. Detaylı bilgi için 0 850 302 22 00 numaralı danışma hattımız yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 • ilker kaya

  maximum 150 tl olucak şekilde en az 1 ay gidicek bi protein tozu önerir misiniz

 • Weider Türk

  Merhaba İlker Bey, ürün tavsiye ve kullanımı konusunda bilgilerinizi değerlendirerek daha sağlıklı şekilde yardımcı olabilmemiz için 0850 302 20 00 numaralı hattımızı arayarak Gıda Mühendislerimiz ile görüşebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 • Hakan GÜNGÖR

  Mrblar Weider premium whey için 30 gr içinden çıkan ölçeğin ne kadarına geliyo. Tam dolu ölçek 30 grdan daha fazla sanki ölçeğin üzerinde ml cinsinden değerler var. 30 gr kaç ml oluyo. Teşekkürler

 • Weider Türk

  Merhaba Hakan Bey, Straciatella ve Muz aromalı WEIDER Premium Whey ürünümüzün 1 porsiyonu (30 gr) için kendi ölçeği ile 70 ml çizgisine kadar doldurmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz 2 dolu yemek kaşığı şeklinde de kullanabilirsiniz. Ürün kullanım tavsiyesi ve kullanımı için dilerseniz 0 850 302 22 00 numaralı hattımızı arayarak Gıda Mühendislerimiz ile görüşebilirsiniz. İyi günler dileriz.

 • gokdeniz çoban

  vucut çalışmak boy uzatırmı

 • Weider Türk

  Gökdeniz Bey, boy uzaması kişinin yaşı, genetik özellikleri, beslenmesi gibi birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Konuyla ilgili daha sağlıklı şekilde bilgi alabilmek için bir antrenöre danışmanız daha doğru olacaktır. İyi günler dileriz.

1-10 of 1997

Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 200

Weider Nutrition Shop - (Adnan ERKMEN - Antilop Sportif Gıdalar Ltd.) WEIDER Global Nutrition Inc. USA firmasının Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörüdür. İkitelli organize sanayi bölgesi keresteciler sitesi 11 A BLOK KAT :1 - Başakşehir-İkitelli / İSTANBUL Tel : 0850 302 22 00 / Fax : (212)670 39 40

T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğünün aldığı yeni karar ile internet siteleri üzerinden ürünler hakkında bilgi vermek kesinlikle yasaklanmıştır. Konu ile ilgili Tarım ve Köyişleri Bakanlığına yaptığımız başvurular kabul görmemiştir. Bakanlığın alacağı yeni bir karara kadar sanal ortamda ürünler hakkında bilgi sunamayacağımızı üzülerek bildirmek isteriz. Siz değerli kullanıcılarımıza gösterdiğiniz hassasiyet ve anlayıştan dolayı teşekkür ederiz.