UZMANLARIMIZ YANITLIYOR

Tüm sorularınızı Weider uzmanları yanıtlıyor.

Siz sordunuz biz cevapladık.
 • cevdet öztürk

  spor salonlarına bayilik veriyormusunuz gerekli şartlar..... iyi çalışmalar

 • Weider Türk

  Cevdet Bey, WEIDER markamızın Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörü olan Antilop Sportif Gıdalardan bayilikler hakkında bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0 212 670 39 30 numaralı hattı arayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

 • Emrullah

  2-3 aydır, kilo almak için spor yapıyorum. Az da olsa kilo alabildim. Ancak yağ kütlem artarken kas kütlemde azalma oldu. Supplement kullanmaya karar verdim. Normalde kilo almak için karbonhidrat tozunun daha uygun olduğunu biliyorum ancak ben yeteri kadar karbonhidrat alıyorum, kilo almama rağmen kas kütlemin azalmasından protein eksikliği olduğu kanaatine vardım. Sizce karbonhidrat tozu mu kullanmalıyım yoksa protein tozu mu?

 • Weider Türk

  Merhaba Emrullah Bey, size özel ürün tavsiyesi için WEIDER ürünlerinin Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörü olan Antilop Sportif Gıdalar firmasına ait 0 850 302 22 00 numaralı danışma hattını arayarak Gıda Mühendisleri ile iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dileriz.

 • Hakan Yılmaz

  www.supplementler.com ile iş birliği yapıldığını söylemişsiniz önceki cevaplarınızda. Öncelikle bu konuda içim rahatladı merak ettiğim bir husustu çünkü.
  Diğer bir merak ettiğim ise orada satılan ile burada satılan arasındaki tek fark ürünün menşei midir? Sizinki Amerika kaynaklı www.supplementler.com un Almanya kaynaklı mı? Tek fark bu mudur? Yanıtlarsanız sevinirim..

 • Weider Türk

  Hakan Bey, supplementler.com yetkili bayidir. Türkiye Genel ve tek Yetkili Distribütörü olarak bayiler ile aynı menşei ürünler satışa sunulmaktadır. Amerika menşei olan tek ürünümüz WEIDER %100 Whey Proteindir. Diğer ürünlerimiz Almanya menşeilidir. Bilginize sunarız.

 • Sertaç

  Mrhb;
  İçerik olarak yurt-dışı waider 'in ürünler ile tr'den aldığımız ürünleriniz birebir aynı mıdır?

  Almanya da bir almanın aldığı ürün ile, sizden sipariş ettiğim ürünün içeriği konusunda, çeşitli söylentiler var. Bizi aydınlatır mısınız ?

 • Weider Türk

  Sertaç Bey, WEIDER markasının Amerika, Almanya, İspanya, Kanada gibi birkaç ülkede üretimi yapılmaktadır. WEIDER Türkiye olarak ürünleri Almanya’dan ithal etmekteyiz. İçerik olarak Almanya’daki ürünleri ile aynıdır. WEIDER %100 Whey ürünümüz ise Amerika menşelidir. Bilginize sunarız.

 • Emre ygt

  Elimde whey protein amino3050 purecreatine bcaa2000 var nasıl bir kullanım şekli önerirsiniz şimdiden teşekkürler.

 • Weider Türk

  Emre Bey, size özel ürün tavsiyesi için WEIDER ürünlerinin Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörü olan Antilop Sportif Gıdalar firmasına ait 0850 302 22 00 numaralı danışma hattını arayarak Gıda Mühendisleri ile iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dileriz.

 • hasan altun

  merhaba, supplementler.com sitesinde sizin ürününüz daha uygun fiyata satılıyor bunlar orijinal mi

 • Weider Türk

  Hasan Bey, orijinalliğin korunması, marka hırsızlığının ve sahteciliğin önlenmesi, siz değerli WEIDER kullanıcılarının daha hızlı ve daha kaliteli hizmet alabilmesi adına yapılan çalışmalarımız sonucunda, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri konusunda Türkiye’nin lider perakende markası supplementler.com ile zamanlanmış bir iş birliği başlatılmıştır. supplementler.com orijinalliğin korunması, marka hırsızlığı ve sahteciliğin önlenmesi konusundaki hassasiyetlerini uzun yıllardır yalnızca orijinal ürün satarak göstermektedir.Avrupanın en çok tercih edilen
  protein tozu WEIDER Premium Whey (2.3 kg) sadece supplementler.com tarafından siz değerli WEIDER kullanıcılarına sunulmaktadır. Bilginize sunarız.

 • melih

  merhaba. Çok zayıf olduğum için WEIDER Super Mega Mass 2000 ürününüzü kullanmak istiyorum. Fakat spor yapmıyorum. herhangi bir sıkıntı olur mu acaba?

 • Weider Türk

  Melih Bey, ürünlerimiz spor yapan bireylere yöneliktir. Spor yapmadığınız dönemde beslenmenizi düzenlemeniz ürün kullanımı yerine daha önemlidir. Dilerseniz ayrıntılı bilgi için 0 850 302 22 00 numaralı danışma hattını arayarak Gıda Mühendisleri ile iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dileriz.

 • Burak Şener

  Merhaba,www.protein.7.com 'dan weider premium whey 500 gram protein tozunu satın aldım.Froum sitlerinde görüdüğüm yorumlardan kuşkulandım bazı kişiler 500 gram olarak satılmadığını sahte olduğunu öne sürüyor.Lütfen beni bu konu hakkında açıklığa kavuşturun?

 • Weider Türk

  Burak Bey, Protein 7 yetkili bayimiz değildir. Türkiye’de WEIDER adı altında satışa sunulan hologramsız ve güvenlik kodu bulunmayan ürünlerin, WEIDER Germany GmbH, WEIDER USA, WEIDER Spain ile WEIDER GLOBAL Nutrition tarafından hiçbir şekilde sorumluluğunun kabul edilmediğini ve garantisinin verilmediğini belirtmek isteriz. Detaylı bilgi için 0 850 302 22 00 numaralı danışma hattımızı arayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

 • serhat

  ürünlerinizin orjinal olup olmadığını nasıl anlayabiliriz sitenizden alışveriş yapmak istiyorum ama kararsızım

 • Weider Türk

  Serhat Bey,WEIDER Orijinal ürünlerinde yer alan altın ve gümüş renkli hologram üzerinde ‘’ORIGINAL’’ yazısı altında bulunan seri numarasını www.weider.com.tr adresinden sorgulatabilirsiniz.İyi günler dileriz.

 • ali balkan

  iyi günler ben yaklaşık iki hafta önce weider marka protein tozu aldım fakat sarı bantsız herhangi bir orjinallik dışı ürün olabilirmi teşekkürler.

 • Weider Türk

  Merhaba Ali Bey, WEIDER Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörü olarak ithalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin tamamında hologram bulunmaktadır. Detaylı bilgi verebilmemiz için 0850 302 22 00 numaralı hattımız yoluyla bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. İyi günler dileriz.

1-10 of 2002

Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 201

Weider Nutrition Shop - (Adnan ERKMEN - Antilop Sportif Gıdalar Ltd.) WEIDER Global Nutrition Inc. USA firmasının Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörüdür. İkitelli organize sanayi bölgesi keresteciler sitesi 11 A BLOK KAT :1 - Başakşehir-İkitelli / İSTANBUL Tel : 0850 302 22 00 / Fax : (212)670 39 40

T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğünün aldığı yeni karar ile internet siteleri üzerinden ürünler hakkında bilgi vermek kesinlikle yasaklanmıştır. Konu ile ilgili Tarım ve Köyişleri Bakanlığına yaptığımız başvurular kabul görmemiştir. Bakanlığın alacağı yeni bir karara kadar sanal ortamda ürünler hakkında bilgi sunamayacağımızı üzülerek bildirmek isteriz. Siz değerli kullanıcılarımıza gösterdiğiniz hassasiyet ve anlayıştan dolayı teşekkür ederiz.