UZMANLARIMIZ YANITLIYOR

Tüm sorularınızı Weider uzmanları yanıtlıyor.

Siz sordunuz biz cevapladık.
 • Furkan Karaca

  Merhaba
  Weider ürünleri satan Protein7 diye bir site daha var burada satılan ürünler orjinalmidir?

 • Weider Türk

  Merhaba Furkan Bey, WEIDER Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörlüğü olarak belirttiğiniz siteye ürün temini sağlamamaktayız. Satışını gerçekleştirdikleri ürünler ile ilgili herhangi bir sorumluluk tarafımızca kabul edilmemekte ve orijinallik garantisi verilmemektedir. Konuyla ilgili yayınladığımız basın bültenlerine http://www.weiderturk.com/weider-basin-bultenleri/ linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0850 302 22 00 numaralı hattımız yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dileriz.

 • ali balkan

  iyi günler ben yaklaşık iki hafta önce weider marka protein tozu aldım fakat sarı bantsız herhangi bir orjinallik dışı ürün olabilirmi teşekkürler.

 • Weider Türk

  Merhaba Ali Bey, WEIDER Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörü olarak ithalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin tamamında hologram bulunmaktadır. Detaylı bilgi verebilmemiz için 0850 302 22 00 numaralı hattımız yoluyla bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. İyi günler dileriz.

 • Onur Uzun

  Merhaba, elimde 2 çeşit amino asit var. birisi tablet şeklinde birisi toz şeklinde. WEIDER Amino 2200 ve WEIDER Premium BCAA Powder kullandığım ürünler. nasıl bir kullanım şekli önerirsiniz?

 • Weider Türk

  Onur Bey, bilgilerinizi detaylı şekilde değerlendirerek daha sağlıklı tavsiyelerde bulunabilmemiz için 0850 302 22 00 numaralı hattımız veya canlı destek birimimiz yoluyla Gıda Mühendislerimiz ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 • uğur çakmak

  iyi günler ben 16 yaşındayım 7 aydır vücut geliştirme yapıyorum ilk kez supplement kullanıcam sizce weider premium whey kullansam bana ağır gelirmi

 • Weider Türk

  Merhaba Uğur Bey, ürünlerimizin tamamı 18 yaşını tamamlamış bireylere yöneliktir. Size bu dönemde tavsiyemiz; beslenmenizde tükettiğiniz kırmızı et, tavuk, balık, yumurta, peynir, süt gibi protein ağırlıklı besinlerin miktarını arttırmak; pirinç, bulgur, haşlanmış patates, tahıllı ekmekler gibi karbonhidrat içerikli besinler tüketmek; ara öğünlerinizde kuru meyveler, fındık, ceviz, badem gibi kuru yemişler, ton balığı, yoğurt gibi yüksek enerjili besinler tüketmek, öğün sayınızı ve kalitenizi arttırmak gibi düzenlemeler yapmanızdır. Büyüme ve gelişme döneminde antrenmanlarınıza ara vermeden, düzenli şekilde devam etmeniz ve beslenmenizi düzenlemeniz, kas sisteminizin kaliteli ve sağlıklı gelişimi için sporcu gıdası kullanımından çok daha önemlidir. Detaylı bilgi için 0 850 302 22 00 numaralı danışma hattımız yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 • ilker kaya

  maximum 150 tl olucak şekilde en az 1 ay gidicek bi protein tozu önerir misiniz

 • Weider Türk

  Merhaba İlker Bey, ürün tavsiye ve kullanımı konusunda bilgilerinizi değerlendirerek daha sağlıklı şekilde yardımcı olabilmemiz için 0850 302 20 00 numaralı hattımızı arayarak Gıda Mühendislerimiz ile görüşebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

 • Hakan GÜNGÖR

  Mrblar Weider premium whey için 30 gr içinden çıkan ölçeğin ne kadarına geliyo. Tam dolu ölçek 30 grdan daha fazla sanki ölçeğin üzerinde ml cinsinden değerler var. 30 gr kaç ml oluyo. Teşekkürler

 • Weider Türk

  Merhaba Hakan Bey, Straciatella ve Muz aromalı WEIDER Premium Whey ürünümüzün 1 porsiyonu (30 gr) için kendi ölçeği ile 70 ml çizgisine kadar doldurmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz 2 dolu yemek kaşığı şeklinde de kullanabilirsiniz. Ürün kullanım tavsiyesi ve kullanımı için dilerseniz 0 850 302 22 00 numaralı hattımızı arayarak Gıda Mühendislerimiz ile görüşebilirsiniz. İyi günler dileriz.

 • gokdeniz çoban

  vucut çalışmak boy uzatırmı

 • Weider Türk

  Gökdeniz Bey, boy uzaması kişinin yaşı, genetik özellikleri, beslenmesi gibi birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Konuyla ilgili daha sağlıklı şekilde bilgi alabilmek için bir antrenöre danışmanız daha doğru olacaktır. İyi günler dileriz.

 • cem karacak

  weider premium whey ve weider %100 arasinda kaldim 20 ,30 tl fiyat farki var ozellik olarak ne fark var ona gore tercih etmek istiyorum

 • Weider Türk

  Cem Bey, WEIDER Global Nutrition, Amerika ve Almanya dâhil olmak üzere birçok ülkede üretimi gerçekleştirilen uluslararası çapta bir markadır. Üretim gerçekleştirilen her ülkede daima kalite, bilim, tecrübe ve güven ilkelerinin prensip olarak kabul edilmesiyle birlikte; kullanılan hammadde kaynakları, üretim teknolojisi ve ürün formülasyonları farklılık arz edebilmektedir. Kullanıcılar için antrenman hedeflerine ulaşmada ürün formülasyonları özellikle önem teşkil etmektedir. WEIDER Premium Whey ürünümüz spesifik yapısı ile ön plana çıkarken WEIDER 100% Doğal Whey Protein ürünümüz genel kullanımı ile hedef kitlesini belirlemede farklılık göstermektedir. Bu bağlamda satışını gerçekleştirmekte olduğumuz WEIDER Germany üretimi Premium Whey ile WEIDER USA üretimi 100% Whey ürünlerimizi karşılaştırmanın, kullanıcılarımız için doğru bir yönlendirme olmayacağı kanaatindeyiz. Dilerseniz bilgilerinizi detaylı şekilde değerlendirerek en doğru ürün veya ürünler konusunda yardımcı olabilmemiz için 0850 302 22 00 numaralı hattımızı arayabilir veya canlı destek kanalımız yoluyla Gıda Mühendislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Ali Kara

  Merhaba,
  WEIDER 100% Whey Protein ile WEIDER Premium Whey arasındaki En Önemli farklar nelerdir.

  İyi Çalışmalar.

 • Weider Türk

  Merhaba Ali Bey, WEIDER Global Nutrition, Amerika ve Almanya dâhil olmak üzere birçok ülkede üretimi gerçekleştirilen uluslararası çapta bir markadır. Üretim gerçekleştirilen her ülkede daima kalite, bilim, tecrübe ve güven ilkelerinin prensip olarak kabul edilmesiyle birlikte; kullanılan hammadde kaynakları, üretim teknolojisi ve ürün formülasyonları farklılık arz edebilmektedir. Kullanıcılar için antrenman hedeflerine ulaşmada ürün formülasyonları özellikle önem teşkil etmektedir. WEIDER Premium Whey ürünümüz spesifik yapısı ile ön plana çıkarken WEIDER 100% Doğal Whey Protein ürünümüz genel kullanımı ile hedef kitlesini belirlemede farklılık göstermektedir. Bu bağlamda satışını gerçekleştirmekte olduğumuz WEIDER Germany üretimi Premium Whey ile WEIDER USA üretimi 100% Whey ürünlerimizi karşılaştırmanın, kullanıcılarımız için doğru bir yönlendirme olmayacağı kanaatindeyiz. Dilerseniz bilgilerinizi detaylı şekilde değerlendirerek en doğru ürün veya ürünler konusunda yardımcı olabilmemiz için 0850 302 22 00 numaralı hattımızı arayabilir veya canlı destek kanalımız yoluyla Gıda Mühendislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Erdinç kaya

  Urenlirinizin kutu açıldıktan sonra n kadar kullanım süreleri oluyor ozellikle bca ve whey proteinlerin

 • Weider Türk

  Merhaba Erdinç Bey, ürünler açıldıktan sonra serin ve kuru bir ortamda muhafaza edilerek 6 ay içerisinde tüketilebilir. Ayrıntılı bilgi için dilerseniz 0850 302 22 00 numaralı hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

1-10 of 1994

Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 200

Weider Nutrition Shop - (Adnan ERKMEN - Antilop Sportif Gıdalar Ltd.) WEIDER Global Nutrition Inc. - USA firmasının Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörüdür. İkitelli organize sanayi bölgesi keresteciler sitesi 11 A BLOK KAT :1 - Başakşehir-İkitelli / İSTANBUL Tel : 0850 302 22 00 / Fax : (212)670 39 40

T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğünün aldığı yeni karar ile internet siteleri üzerinden ürünler hakkında bilgi vermek kesinlikle yasaklanmıştır. Konu ile ilgili Tarım ve Köyişleri Bakanlığına yaptığımız başvurular kabul görmemiştir. Bakanlığın alacağı yeni bir karara kadar sanal ortamda ürünler hakkında bilgi sunamayacağımızı üzülerek bildirmek isteriz. Siz değerli kullanıcılarımıza gösterdiğiniz hassasiyet ve anlayıştan dolayı teşekkür ederiz.