WEIDER 100% Whey Protein (2.270 gr) (Double Çikolatalı) WEIDER 100% Whey Protein (2.270 gr) (Double Çikolatalı) WEIDER 100% Whey Protein (2.270 gr) (Double Çikolatalı) WEIDER 100% Whey Protein (2.270 gr) (Double Çikolatalı)
WEIDER 100% Whey Protein (2.270 gr) (Double Çikolatalı)

WEIDER 100% Whey Protein (2.270 gr) (double çikolatalı)

WEIDER 100% Whey protein, ultra filtrasyon yöntemi ile düşük sıcaklıkta üretilen, yüksek kalite %100 protein kaynağı

 • Stok: Tükendi Stokta yok
 • Fiyat 319,00 TL
  ?
 • Havale 303,05 TL
 • Ürün Açıklaması
 • Hazırlanışı ve Kullanım Şekli
 • Enerji ve Besin Değerleri
 • Amino Asit Profili

WEIDER 100% Whey Protein Detaylı İçerik

WEIDER 100% Whey protein, ultra filtrasyon yöntemi ile düşük sıcaklıkta üretilen, yüksek kalite %100 protein kaynağıdır.

WEIDER 100% WHEY PROTEİN

Amerika'dan GDO'suz (non-GMO)

Genetiği Değiştirilmiş Organizma, herhangi bir organizmanın (bitki, hayvan ya da mikroorganizma) genetik materyalinin (DNA) doğal yapısında mevcut olmayan bir şekilde değiştirilmesi ile meydana gelen organizmadır. Modern Biyoteknoloji ya da Gen Teknolojisi olarak adlandırılan bu teknolojide, seçilen bireysel genler bir organizmadan diğerine, aralarında hiçbir ilişki bulunmayan türler dahil, aktarılır. GDO’nun başladığı yer olarak kabul edilen ve bu konuda herhangi bir yasal kısıtlaması bulunmayan Amerika Birleşik Devletleri’nde, gıda ürünlerinin hemen hemen %70-80’inde GDO bulunuyor. Son yıllarda bu durumdan rahatsız olan tüketici sayısının artmasıyla ABD’nin büyük gıda şirketleri, GDO içermeyen hammadde temin edebilmek için ciddi yatırımlar yapıyorlar. Tüketicilerin bu konudaki hassasiyetlerine büyük önem veren WEIDER Global Nutrition, 100% Whey Protein ürününün üretiminde kullandığı tüm hammaddeleri GDO içermeyen özel kaynaklardan elde etmiştir.

BİYOAKTİF FRAKSİYONLAR

Beta-lactoglobulin: Antrenman sonrasında kasların yenilenmesi için önemli olan Çift Zincirli Amino Asit (BCAA) ve temel amino asitlerce zengin olmasının yanında vitamine ve mineral emilimini destekler. Yapısında sistein bulunduğu için kas gelişimi ve glutatyon (GSH) sentezi için oldukça önem taşımaktadır. Bunun yanında yağ asidi veya lipit bağlayıcı protein olarak da görev alabilmektedir.

Alfa-lactalbumin: BCAA ve temel amino asitlerin önemli bir kaynağı olan bu fraksiyon, özellike serotonin (mutluluk, canlılık, zindelik hissi veren bir uyarıcı) ve melatonin (biyoritmi düzenleyen bir uyarıcı) hormonlarının üretimine yardımcı olan Triptofan amino asidi açısından zengindir.

Glycomacropeptide: Kas metabolizması ve gelişimi için kilit rol oynayan BCAA açısından zengindir.

WEIDER 100% Whey Protein Fraksiyon Şeması

WEIDER 100% WHEY PROTEİNDEKİ GİZLİ HAZİNE BİYOLOJİK DEĞER (BV)

Weider 100% Whey’in içerdiği whey protein, size yüksek biyolojik değerli (BV) biyoaktif fraksiyonlar ile adeta bir hazine sunuyor. BV, protein bileşenlerinin ne kadarının vücudumuz tarafından kullanılabildiğini gösteren bir değerdir. Yüksek BV değeri, protein kaynağının daha fazla kas yapıcı potansiyele sahip olduğunun en önemli göstergelerinden biridir.

WEIDER 100% WHEY PROTEİNDEKİ GİZLİ HAZİNE BİYOLOJİK DEĞER (BV)
WEIDER 100% WHEY PROTEİNDEKİ GİZLİ HAZİNE BİYOLOJİK DEĞER (BV)

ÖZEL FORMÜLASYONU İLE BENZERSİZDİR

Doğal yapısı ve profili korunan WEIDER 100% WHEY PROTEIN ile Türkiye pazarında satışa sunulan doğal sınıfındaki muadil ürünlerin kas sistemi için çok önemli olan 7 çeşit amino asidin karşılaştırma grafiği.

WEIDER GLOBAL NUTRITION olarak, bu özel ürünü tablodan da açıkça görüleceği üzere farklı ürettik ve siz değerli WEIDER kullanıcılarımızın takdirine bırakıyoruz.


L-ARGININE (Büyüme Hormonu ve Pumping- NO Aktivatörü)

Hipofiz Bezi’nin uyarılmasında özellikle etkili olan L-Ornithin’i metabolizma zaten L-Arginine’den oluşturmaktadır. Böylece alınan L-Arginine miktarının fazla olması Hipofiz’i daha fazla büyüme hormonu (GH) üretmesi için harekete geçirmekte ve gece uyurken kas gelişiminizi garanti altına almaktadır (zorlanmadan adale kazanmanızı sağlar). Ayrıca, vücutta nitrojenin taşınması, depolanması ve atılması aşamalarında önemli görevleri bulunan L-Arginine hem pankreası insülin hormonu salgılaması (hücre içine daha fazla peptit mikro besleyici madde taşınması ve bulk büyüme garantisi) için uyaran hem de damar çeperlerinizin genişlemesine (kas hücrelerine çok daha fazla oksijen ve maksimum antrenman performansı) yardımcı olan nitrik oksit (NO-Maksimum Pumping) üretimini destekleyen en önemli ve tek amino asittir.

L-LÖSİN (BCAA)

Çift Zincirli Amino Asitlerin (BCAA)en güçlüsü olan L- Lösin; kas protein sentezini başlatan ve kas sisteminde %15-16 depolanarak anabolik güç için kullanım kapasitesine sahip (anabolik etki ile çok daha performanslı antrenmanlar yaptırır) aynı zamanda vücudunuzun nitrojen dengesini sağlayarak kas sisteminizin zamanında beslenmesine (kas gelişimini ivmelendirir) yardımcı olan çok önemli bir amino asittir. L-Lösin vücudunuzun en önemli anabolik hormonu olan insülin hormonunun üretimini başlatır ve dışarıdan alınan protein desteğinin emilim sürecini kısaltarak kas sisteminize çok daha kısa zamanda ulaşmasını sağlar (kas protein sentezini garanti altına alır). Glikoz, amino asit, creatine, vitamin, mineral gibi kas sisteminizin gelişimini destekleyen mikro besleyici maddelerin hücre içine eksiksiz taşınmasına ve kan şekerinin dengede kalmasına yardımcı olur. Ayrıca hipofiz bezinden salgılanan büyüme hormonunun (HGH) miktarının da artmasını sağlar ve bu sayede kas protein sentezinin eksiksiz şekilde tamamlanmasına (antrenmanların karşılığı olan kas liflerinin daha kısa sürede kalınlaşmasını sağlar) yardımcı olarak kas kalitenizin artışına destek olur.

L-FENİLALANİN (Temel Amino Asit):

İştah kontrolü sağlayarak vücudunuzun yağ depolamasını önler ve antrenmanlarda yağın parçalanmasını kolaylaştırarak hem daha performanslı antrenmanlar yapmanızı sağlar hem de kas kasılmalarını önleyerek elde edilen definisyon kalitesini arttırır. Merkezi sinir sistemine pozitif etkisi ile, aşırı antrenmanlardan kaynaklanan depresyonu (Aşırı Antrenman Sendromu) önler ve böylece daha sık, yoğun ve şiddetli antrenmanlar ile performans artışınıza dolayısıyla daha kısa sürede kas gelişiminize destek olur. L-Fenilalanin, aynı zamanda kas dokularında meydana gelen katabolik metabolizmanın (kas sisteminin erimesi ve küçülmesi) önlenmesinde etken olan temel bir amino asittir.

L-PROLINE (Eklem Koruyucusu):

Hayvansal kaynaklı kollagen proteinin büyük bir kısmını oluşturan; kemik, kıkırdak, tendon ve kalp kasının güçlenmesini sağlayan çok özel bir amino asittir (sakatlanma riskini azaltır). Bu nedenle vücudun esnek bir yapı almasını ve omurganızın güçlenmesini sağlayarak yoğun ve şiddetli antrenman dönemlerinizi sorunsuz ve daha performanslı bir şekilde geçirmenize yardımcı olmaktadır.

L-LİSİN (Temel Amino Asit):

Bütün proteinlerin temel yapısını oluşturan L-Lisin; kas büyümesi ve gelişmesinde en önemli temel amino asitlerden biridir. Tüm proteinlerin yapısında bulunan L-Lisin, kas protein sentezinde önemli rol oynar (laktik asit üretimini engeller ve böylece kas kaybını önler) ve eksikliğinde protein sentezi zorlaşır yani kas sisteminiz kendi kendine özünü kemirir ve adaleleriniz gelişemez. Kas sistemindeki düşük L-Lisin oranı, özellikle kas liflerinin kalınlaşmasına bir engel teşkil eder. Kalsiyum emilimine yardımcı olduğu için kemik gelişiminize ve vücudunuzun azot dengesinin muhafaza edilmesine yardımcı olur (hedeflenen vücut simetrisi garanti altına alınır). Vücudun antrenmanlarda ihtiyacı olan enerjiyi üretmesinde ve kas sisteminizin yapılaşmasında görevlidir dolayısıyla halsizlik, aşırı stres, yorgunluk vb. durumlarda kas kütlenizin korunmasına ve vücutta pozitif nitrojen dengesi ile kas dokularınızın oksijeni daha iyi kullanmasını sağlayarak anabolik bir ortam (sorunsuz bir antrenman yapmanızı destekler) oluşumuna yardımcı olur. Ayrıca antikor, hormon (GH, insülin gibi) enzim ve kolagen üretiminde vücudun kullanması gereken temel bir amino asittir ve zarar gören dokularınızın daha çabuk onarılmasına yardımcı olur (hastalanmadan antrenmanlarınıza devam etmenizi kolaylaştırır ve daha sağlıklı, hedefe yönelik antrenman yapma imkanı sunar).

L-SERINE (Performans Arttırıcı):

Bu özel amino asit, metabolizmadaki hücre oluşumu için gerekli olan phospolipids’lerin oluşumuna yardımcı olur yani kas gelişimine etkisi yapısı gereği çok fazladır. Aşırı antrenmanlar ile başlayan savunma sisteminizdeki zayıflama, immunoglobulin’ler ve antibody’lerin üretimine yardımcı olan L-Serine ile kompanse edilmektedir.

Performans arttırmak için yapılan antrenmanların son dakikalarında ATP’nin bitmesi ile devreye giren Creatine Fosfat depolarının Creatine Monohidrat ile takviye edilmesi sırasında emilimin maksimum seviyede olmasını sağlayan L-Serine, Creatine desteği ile gerek hücre içi suyunun artmasında ve gerekse performans artışında (kas sisteminin maksimum seviyede uyarılması ve dolayısıyla gelişimi) en etkili amino asittir.

L-ASPARTİK ASİT (Karaciğer Koruyucusu):

Proteinlerin parçalanması sonucu metabolizma içinde oluşan zehirli bir madde olan amonyak karaciğer tarafından parçalanarak daha az zehirli olan ürik aside çevrilir. Aslında sürekli olan bu çevrim, karaciğerimizi yorar ve fonksiyonlarının zaman içinde bozulmasına neden olur. L-Aspartik Asit bu noktada görev alarak metabolizmadan amonyağı uzaklaştırarak karaciğerinizi korur. Bu şekilde vücut fonksiyonlarının eksiksiz çalışmasını sağlayan sağlam bir karaciğer ile performanslı antrenmanlar, sağlıklı ve kalıcı adale yapısı kaçınılmazdır.

Metabolizma içinde karbonhidrat üretimine katılarak performans gerektiren antrenmanlarınızda enerji ihtiyacınızın karşılanmasına yardımcı olur. Bu çok özel amino asit, aynı zamanda immunoglobulin ve antikor üretimini arttırarak bağışıklık sisteminizi güçlendirir; sık, yoğun ve şiddetli antrenman dönemlerinizde bağışıklık sisteminizi destekleyerek hastalanma olasılığınızı minimize eder (aralıksız antrenmanlar ile kas sisteminiz sürekli uyarılmakta ve gelişmektedir). Böylece kas sisteminizin performanslı antrenmanlar çıkarması ve sonraki antrenmanlara eksiksiz hazır olması yani gelişimini devam ettirmesi başarınızda en önemli etkendir.

WEIDER 100% Whey Protein (2.270 gr) (Double Çikolatalı) Hazırlanışı

1 porsiyon = 35 gr ürünü (2 dolu yemek kaşığı) 225 mL su ile karıştırılmasıyla hazırlanır.


WEIDER 100% Whey Protein (2.270 gr) (Double Çikolatalı) Kullanım Şekli

 • YENİ BAŞLAYANLAR
 • ORTA SEVİYE
 • İLERİ SEVİYE
 • Tüm antrenman günlerinde 1 kullanım zamanı söz konusudur; Antrenmanlardan hemen sonra olmak üzere süt ile
 • Tüm antrenman günlerinde 2 farklı kullanım zamanı söz konusudur; Antrenmanlardan 1 saat önce ve hemen sonra olmak üzere su veya süt ile
 • Tüm antrenman günlerinde 4 farklı kullanım zamanı söz konusudur; Sabah kahvaltıdan 1 saat önce, iki öğün arasında, antrenmanlardan 1 saat önce ve hemen sonra olmak üzere su ile

 • < 80 kg : 1 porsiyon
  > 80 kg : 1 porsiyon
  > 100 kg: 1 porsiyon içiniz.
 • < 80 kg : 1 porsiyon
  > 80 kg : 2 porsiyon
  > 100 kg: 2 porsiyon içiniz.
 • < 80 kg : 2 porsiyon
  > 80 kg : 3 porsiyon
  > 100 kg: 4 porsiyon içiniz.

WEIDER 100% Whey Protein (2.270 gr) (double çikolatalı) Enerji ve Besin Değerleri

Enerji ve Besin Öğeleri 100 gr için %BRD
Enerji Değeri 1672 kj / 400 kcal
Protein 72 gr
Karbonhidrat 7 gr
-Şekerden Gelen 4 gr
Yağ 8 gr
-Doymuş Yağdan Gelen 5 gr
Sodyum 0,165 gr
Lif 4 gr
%BRD: Beslenme Referans Değeri Yüzdesi
SU İLE
Enerji ve Besin Öğeleri 1 porsiyon için %BRD
Enerji Değeri 585 kj / 140 kcal
Protein 25 gr
Karbonhidrat 3 gr
-Şekerden Gelen 2 gr
Yağ 3 gr
-Doymuş Yağdan Gelen 2 gr
Sodyum 0,06 gr
Lif 1 gr
%BRD: Beslenme Referans Değeri Yüzdesi
1 Porsiyon: 35 gr ürünün 225 mL su ile karıştırılması ile elde edilir.
SÜT İLE
Enerji ve Besin Öğeleri 1 porsiyon için %BRD
Enerji Değeri 1030 kj / 245 kcal
Protein 32,5 gr
Karbonhidrat 13,6 gr
-Şekerden Gelen 12,9 gr
Yağ 6,3 gr
-Doymuş Yağdan Gelen 4,1 gr
Sodyum 0,32 gr
Lif 1 gr
%BRD: Beslenme Referans Değeri Yüzdesi
1 Porsiyon: 35 gr ürünün 225 mL yarım yağlı süt (%1.5 yağlı) ile karıştırılması ile elde edilir.
100 gr Protein İçin Amino Asit Profili
Amino Asit Değer Amino Asit Değer
L-Alanine 4,4 gr L-Arginine 2,77 gr
L-Aspartic Asid 10,4 gr L-Cysteine 2,13 gr
L-Glutamic Asid 16,47 gr L-Glycine 1,3 gr
L-Histidin 1,94 gr L-Isoleucine* 5,77 gr
L-Leucine* 10,8 gr L-Lysine 9,31 gr
L-Methionine 2 gr L-Phenylalanine 3,19 gr
L-Proline 7,94 gr L-Serine 5,57 gr
L-Threonine 5,68 gr L-Tryptophan 1,64 gr
L-Tyrosine 2,84 gr L-Valine* 5,43 gr
*BCAA olarak adlandırılan amino asitleri ifade eder.
Puan Ortalaması
24 yorum
5 yıldız
21
4 yıldız
3
3 yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
 • Yeni Yorumlar
 • Yeni Yorumlar
 • Eski Yorumlar
 • Yüksek Oylanmış
 • Düşük Oylanmış
 • Faydalı Bulunan Yorumlar

1-20 of 24

Sayfa :
 1. 1
 2. 2
250/09/2017 10:32
 • more than 2 month(s)
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
Weider Kalitesi
ilk kutudan itibaren etkisini hemen gösteriyor beraberinde düzgün beslenme proğramıyla farkı hemen hissediyorsunuz zaten. tadı mükemmel oldukca memnun kaldım. weiderturk ailesinin çalışma sistemi mükemmel. bu güzel ve profesyonel ortamın hiç bozulmaması dileğiyle...
 • Mükemmel tad, sıfır topaklanma ve şişkinlik yaratmıyor
 • kutuda ölçek çıkmıyor maalesef
2
0
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
250/09/2017 09:44
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
Site ve ürün Harika
İlk önce internet sitesinin kalitesinden bahsetmek istiyorum iletişim müşteri memnuniyeti konusun üst seviyedeler ilk alakadan çok memnun kaldım kesinlik bu siteden alışveriş etmenizi tavsiye ederim.

Ürün kesinlikle orjinal hiç terettüt etmeden sipariş verebilirsiniz tadı süt ile Harika içtikçe içesiniz geliyor antremanları sağlam yaparsanız faydasınız fazlasıyla hissediyorsunuz kullanmanızı tavsiye ederim
4
0
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
199/07/2017 10:48
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Evet
serdar
premium whey e göre daha az etkiliydi, vücutta yarattığı olumsuzluklar daha azdı (sindirim, mide tepkileri vb.) bu olumlu bir durum. beklenen weider kalitesini yansıtıyordu.
 • kalite tartışılmaz, tat oldukça iyi
 • ölçek çıkmadı
0
0
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
199/07/2017 07:29
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Evet
Kalite
:) Tat,Etki,Performans,
:( Diyat
 • Kas Kütlesi Artışı
 • ölçek
0
0
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
199/07/2017 04:35
 • more than 4 month(s)
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
mükemmel
Sırf bu güzel tadı içebilmek için bile ekeceğim spor günlerine gider oldum
 • yok
0
0
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
167/06/2017 08:25
 • more than 3 month(s)
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Evet
weider
KALİTE...
 • kas kütlesi
 • Fiyat
1
0
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
110/04/2017 15:27
 • more than 5 month(s)
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
ölçek
arkadaşlar sizde ölçek çıktı mı?
3
0
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
276/10/2017 09:42
 • more than 2 month(s)
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
MÜKEMMEL
Tat garantisi olan bi ürün deyince bu kadar olamaz dedim ama evet o kadarı oldu. mükemmel bir lezzet içtikçe içesim geliyor. creatine creapure250g ile kullanıyorum. Spordan yarım saat önce creapure spordan çıkar çıkmaz da whey i iciyorum. ürünler etkisini ise uyku düzeni ve sporda ki verdiği canlılık ile farkettirdi. Tavsiye eder miyim. Kesinlikle evet. Tabi spor yapacak kişinin vücut ihtiyacı bendeki gibi bunlar ise.. bunun için weider türk ten destek alabilirsiniz %100 müşteri memnuniyeti var emin olun. Ya da uzman birine de görünebilirsiniz. Evet kısacası
Tat Mükemmel
Kalite Mükemmel
Kargo Mükemmel
Müşteri memnuniyeti Mükemmel
Fiyat konusunda ne iyi ne kötü diyemeyeceğim. Malumunuz ülkemiz vergi ülkesi. ee satan adamlar da haklı vergisi bilmem nesi derken fiyat böyle. Ve eklemek istiyorum ki ölçek çıkmadı ama havlu hediyesini çok beğendim
 • Uyku düzeni ve sporda yarattığı canlılık etkisi
 • Ölçek çıkmadı
2
5
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
184/07/2017 19:10
 • more than 2 month(s)
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
İNANILMAZ!!!
Mükemmel bir ürün
Mükemmel bir tat
Mükemmel bir performans
Mükemmel bir müşteri ilgisi
Mükemmel bir kargo
Fiyat için orta diyorum ne iyi ne kötü, malum ülkemiz vergi de 1.sırada satanlara da hak vermek lazım kanaatimce.
 • Kesinlikle performansımı ve uyku düzenimi sağladı
 • İçinden ölçek çıkmadı
0
5
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
184/07/2017 13:12
 • more than 6 month(s)
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
Adana01
Ürünü genel olarak beğendim ama içinden ölçek çıkmadı ölçek çıkmaması normal mi?
3
0
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
47/02/2017 00:05
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
misafir
55 kiloyum fitness a yeni basladim kilo almama ve vucut yapmamda yardimci olurmu almak istiyorum daha once hic denemedim bilgi verirseniz sevinirim ☺
0
7
Yanıtla
  • @Tatanga wieder i arayıp fiziksel ölçüm ve bilgilerini vererek istediğin soruların cevaplarını alabilirsin. Bana bu şekilde yardımcı oldular
   Yanıtla
   0
   0
Show more comments (-1) Hide comments
45/02/2017 13:28
 • more than 7 month(s)
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
erdal
Arkadaşlar merhaba ürünü ilk defa kullanacağım, spora başlayalı 2 ay felan oldu, 8 kilo verdim kısmen eridi, çok az kaldığını düşünüyorum elimle tutunca bükülüyor, bu ürünü şimdi kullanabilir miyim kilo aldırır mı, yoksa iyice tamamıyla hiç yağ kalmadıktan sonra mı kullanayım tecrübesi olan varsa bilgilendirebilir mi. Şimdiden teşekkür ederim.
 • ?
 • ?
0
2
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
45/02/2017 08:20
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
şimdi etkilerini yazacağım
ürünü ilk aldıgımda yazmıstım kullandıkdan sonra yazacağım diye yaklasık 20 gün falan olucak ürünü kullanıyorum spor günleri sabah kalkar kalkmaz ve spordan sonra spor olmayan günler de sabah kalktıkdan sonra kullanıyorum hani diyorlar ya kalite üstünlüktür diye gerçekten anladım çok iyi bir parçalı görünümüm oldu tkisi cok hızlı tadı sütle anlaşılmıyor pek ama suyla 150 ml kadar su ile cok güze lkakaolu tadı alıyorsunuz ben pişman olmadım aldıgım için gerçekten kaliteli bir ürün yapmışlar verdiginiaz paraya değecek diye düşünüyorum kimisi diyorki protein tozkarı 1 kutuile anlaşılmaz 2 3 kutu kullanman lazım vallahi ben daha yarısına anca geldim etkisini anladım karar sizin ben cok kaliteli ve cok iyi sonuc diyorum ve karında şişme vs yapmıyor
 • tadı güzel baymıyor hızlı etki
 • olumsuzluk yok
0
3
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
01/01/2017 22:10
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
engin
müthiş birşey dikkat bağımlılık yapar
 • etki verim güç
 • fiyat
6
1
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
01/01/2017 07:55
 • more than 8 month(s)
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
nedim
Ürünü ilk defa kullandım ve bitirmeden yorum yazmak istemedim gerçekten kaliteli bir ürün ortalama 2 ay sürdü bitirdim ürünü ve çok beğendim gerçekten etkisi var ve içimi güzel ayrıca bilgilendirme kitapçığı ve tat garantisi de güzel bir hareket olmuş tekrar sipariş vereceğim teşekkürler
 • kaliteli ve kolay alışveriş hızlı teslimat
 • hayır
3
3
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
24/01/2017 08:02
 • more than 8 month(s)
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
kalite
ürün elime ulaştı bir ürünün kalitesini teslimat şeklinden anladım. kutusundan cıkartırken sanki bir hazine cıkartıyor gibisiniz özellikle kokusu aynı bitter çikolata ve kitapçığı çok çok güzel olmus 7 8 sayfalık bir kitap çok hoş ve beğendim ürün bittikden sonra etkisinide yazacagım tesekkürler hizmet kaliteniz için
 • kalite
 • denedikten sonra yazacağım
5
2
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
23/01/2017 17:30
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
%100 Whey Kullanımı
Öncelikle ürünleri bizlere ulaştırdığınız için Türk sporu ve sporcusu adına teşekkür ederim. Orta seviye, 80 kg bir sporcu için, ürünün kullanımı spordan önce ve sonra 1'er ölçek olarak tavsiye edilmiş. Spor esnasında BCAA kullandığımızı düşünürsek, antrenmandan önce alınan dozu sabah almamız daha faydalı olabilir mi? En azından yulaf ve süt ile karıştırarak lezzetli ve besin değeri yüksek bir öğün olmuş olmaz mı?
 • Her anlamda başarılı!
 • Scoop içermemesi
4
2
Yanıtla
  • Sayın Kullanıcımız; Ürün kullanımı kişilerin vücut verileri, beslenme düzeni, antrenman geçmişi, ürün kullanım amacı gibi kişiye özel değerlendirmelere göre değişiklik göstermektedir. Bilgilerinizi detaylı şekilde irdeledikten sonra size daha hızlı ve sağlıklı şekilde yardımcı olabilmemiz için 0 850 302 22 00 numaralı danışma hattımız ya da canlı destek hattımız yoluyla bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. İlginize teşekkür eder, iyi günler dileriz.
   Yanıtla
   2
   5
Show more comments (-1) Hide comments
12/01/2017 07:17
 • more than 8 month(s)
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Hızlı kargo
Hızlı kargo için teşekkürler... Kullandıktan sonra ürünle ilgili gördüğüm sonuçları ileride paylaşacağım.
 • -
 • -
0
1
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
273/10/2017 16:18
 • more than 8 month(s)
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
Merhaba
Ben sipariş vereceğim fakat hediye Shake yerine havlu istiyorum aynı fiyat olur mu ?
 • İyi
 • Yok
1
3
Yanıtla
Show more comments (-2) Hide comments
181/07/2017 05:58
 • Fiyat Politikası:
 • Kargo Süresi:
 • Müşteri Hizmetleri:
 • Ürün Kalitesi:
Recommend:
Kesinlikle evet
assin crreed
bu üründedomuzdan yapılmış her hangi bir madde varmı ürün islami üsüle göre helal maddemidir
 • ?
 • ?
2
3
Yanıtla
  • Sevgili Kullanıcımız,  WEIDER Türk olarak, domuz katkılı hiçbir WEIDER ürününü Türkiye pazarına sunmamaktayız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
   Yanıtla
   2
   0
Show more comments (-1) Hide comments

1-20 of 24

Sayfa :
 1. 1
 2. 2
What kind of abuse are you reporting?
  Please, wait...

  Weider Nutrition Shop - (Adnan ERKMEN - Antilop Sportif Gıdalar Ltd.) WEIDER Global Nutrition Inc. USA firmasının Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörüdür. İkitelli organize sanayi bölgesi keresteciler sitesi 11 A BLOK KAT :1 - Başakşehir-İkitelli / İSTANBUL Tel : 0850 302 22 00 / Fax : (212)670 39 40

  T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğünün aldığı yeni karar ile internet siteleri üzerinden ürünler hakkında bilgi vermek kesinlikle yasaklanmıştır. Konu ile ilgili Tarım ve Köyişleri Bakanlığına yaptığımız başvurular kabul görmemiştir. Bakanlığın alacağı yeni bir karara kadar sanal ortamda ürünler hakkında bilgi sunamayacağımızı üzülerek bildirmek isteriz. Siz değerli kullanıcılarımıza gösterdiğiniz hassasiyet ve anlayıştan dolayı teşekkür ederiz.