KULLANIM KOŞULLARI

Genel Kullanım Koşulları

weiderturk.cominternet sitesinden mevcut olan tüm içerik; metinler, resimler, grafikler, şekiller, logo, animasyon ve tasarımlara ait her türlü haklar sadece Weider Nutrition Shop'a aittir, şu anda geçerli olan yasalar, uluslararası telif hakkı ve markalar yasaları ile uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.

Yukarıda bahsi geçen yazılı ve görsel her türlü içerik Weider Nutrition Shop'un yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak kullanımı, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, başka bilgisayarlara yüklenmesi, e-posta ile gönderilmesi, dağıtımının yapılması, tekrar yayınlanması, temsili veya ticari amaç ile elde bulundurulması ve satılmasıh2 yasaktır.

Bilgilerin Doğruluğu

weiderturk.com içeriğindeki tüm bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Weider Nutrition Shop, bu sitedeki bilgi veya referansların doğruluğu ve sonuçları hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti veremez. Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi sorumlulukları olduğunu kabul ederler. Bu site'deki tüm bilgiler Weider Nutrition Shop'un Türkiye'deki müşterilerine aittir. Bu sitede verilen bilgiler hiçbir garanti ve taahhüt içermez. Site'ye erişiminizden ve site'yi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle Weider Nutrition Shop hiçbir sorumluluk kabul etmez. Weider Nutrition Shop, site ile ilgili her türlü bilgiyi ve kullanım şartlarını dilediği takdirde iptal edebilir veyah2 değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğu altındadır.

Ürünlere Ait Bilgiler

Üretici veya İthalatçı Firma, önceden haber vermeden ürünlerin sınıf ve özelliklerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Ürünler ile ilgili tüm bilgiler sadece bilgilendirme amacı taşır, kullanımına yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye niteliğinde değildir. Ürünler ilaç statüsünde değildir; doğal kaynaklardan elde edilmiş, spor yapan insanlara sporcu gıdası sınıfında ürünler olup,h2 tedavi amaçlı kesinlikle kullanılamaz.

Kampanyalarımız

Weider Nutrition Shop bu sitede belirttiği kampanyaları ve kampanya koşullarını istediği zaman iptal edebilir veya değiştirebilir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Kampanyalar Weider Nutrition Shop'un sadece kendi Satış Mağazasında geçerlidir. weiderturk.com sitesi Weider Nutrition Shop'un satış mağazasıdır. Weider Nutrition Shop istediği zaman sadece internet mağazasına ait kampanya veya ürün promosyonu yapmaya tam yetkilidir.

Weider Nutrition Shop - (Adnan ERKMEN - Antilop Sportif Gıdalar Ltd.) WEIDER Global Nutrition Inc. USA firmasının Türkiye Genel ve Tek Yetkili Distribütörüdür. İkitelli organize sanayi bölgesi keresteciler sitesi 11 A BLOK KAT :1 - Başakşehir-İkitelli / İSTANBUL Tel : 0850 302 22 00 / Fax : (212)670 39 40

T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğünün aldığı yeni karar ile internet siteleri üzerinden ürünler hakkında bilgi vermek kesinlikle yasaklanmıştır. Konu ile ilgili Tarım ve Köyişleri Bakanlığına yaptığımız başvurular kabul görmemiştir. Bakanlığın alacağı yeni bir karara kadar sanal ortamda ürünler hakkında bilgi sunamayacağımızı üzülerek bildirmek isteriz. Siz değerli kullanıcılarımıza gösterdiğiniz hassasiyet ve anlayıştan dolayı teşekkür ederiz.